Site İçi Arama

Son Konu Bölüm Gönderen Okunma
araç teknolojisi 2014-2015 yıllık planı Motorlu Araçlar Teknolojisi / Eğitim Dökümanları karakus35 Gösterim:64
Yanıt:0
SOĞUTUCU VE KLİMALAR DERSİ YILLIK PLANI VARMI Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları Ahmed bilal Gösterim:47
Yanıt:0
Halk eğitim merkezlerinde kurs açmak Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları mobibir Gösterim:126
Yanıt:1
görüntü ve ses sistemleri dalı dersleri yıllık planlar Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları xoom Gösterim:8447
Yanıt:3
Görüntü ve ses sistemleri dalı işletmelerde beceri eğitimi dersi yıllık planı Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları ykoroglu60 Gösterim:23731
Yanıt:19
Bilişim Alanı Teknik ve Meslek Resim Kitabı Bilişim Teknolojileri Alanı / Eğitim Dökümanları hazalayd Gösterim:3702
Yanıt:6
Elektrik Bölümü (elektrik-elektronik teknolojisi alan) 2014-2015 YILLIK PLANLARI Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları ysn.gkgl Gösterim:2824
Yanıt:13
2011-2012 elektrik makinaları ve kontrol sistemleri dersi yıllık planı Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları KIYI Gösterim:10712
Yanıt:7
Koordinatörlük ücretlerinin hesaplanmasında hata mı var? İ.M.E - Staj - Koordinatörlük atila huseyin Gösterim:8586
Yanıt:18
Günlük planlar (Elektrik-Elektronik Teknolojisi) Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanı / Eğitim Dökümanları xoom Gösterim:44302
Yanıt:35

Gönderen Konu: İşletmelerde beceri eğitimi için koordinatörlük yapan öğretmenlerin ders ücreti  (Okunma sayısı 3663 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• sery23

• Ziyaretçi
Okulumuzda 12.sınıf öğrencileri işletmelerde haftanın 3 günü staj görmektedir ( İşletmelerde Beceri Eğitimi adı altında). Benim koordinatörlük ücretim haftada 6 saat. Diğer bölümdeki arkadaşın ücreti haftada 10 saat. Benim öğrencilerim 13 ayrı işletmede staj yapıyor, diğer arkadaşın öğrencileri 5 ayrı yerde staj yapıyor. Okul Müdürümüze neden 10 saat değilde 6 saat koordinatörlük alıyorum diye sorduğumda, "herkese eşit ek-ders olsun" diye bir yanıt aldım. Benim girdiğim ders sayısı daha fazla diğer arkadaşınkinden, ona bu yüzden daha fazla (10 saat) koordinatörlük verildi. Peki bu koordinatörlük ücretini okul müdürleri kafasına göre verebilir mi bu şekilde? Bir de bu aylık ve günlük formlar var koordinatör öğretmenin doldurması gereken, bu formlara göre benim her hafta her işletmeyi yani 13 ayrı yeri dolaşmam gerekiyor. Bu işletmelerden 2 tanesine dolmuş yada başka bir araçla gidilmesi gerekiyor. Peki 6 saatlik koordinatörlük görevimde bu işletmelerin hepsine nasıl gidicem?

:Mesleklisesi.net | Meslek Liseliler | Meslek Lisesi Bölümleri | Meslek Öğretmenleri | Teknik Öğretmen |:

Aşağıdaki benzer konular da ilginizi çekebilir.

Lütfen sayfanın altlarına doğru listelenen başlıkları da inceleyiniz

Ya da yukarıdan site içi arama yapabilirsiniz

Bu konuyu / sayfayı paylaş

Digg  Facebook  SlashDot  Delicious  Technorati  Twitter  Google  Yahoo

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Aşağıdaki kutucuğa Türkiye'nin başkentinin adını küçük harflerle yazınız.:

Destekleyenler
Asp İndir

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal