Göndereceğimiz dosya isimlerinde lütfen TÜRKÇE karakter kullanmayalım...(İ,ı,ğ,ü,ş,ö).

Site İçi Arama


Gönderen Konu: İşletmelerde beceri eğitimi için koordinatörlük yapan öğretmenlerin ders ücreti  (Okunma sayısı 4527 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

  • sery23

  • Ziyaretçi
Okulumuzda 12.sınıf öğrencileri işletmelerde haftanın 3 günü staj görmektedir ( İşletmelerde Beceri Eğitimi adı altında). Benim koordinatörlük ücretim haftada 6 saat. Diğer bölümdeki arkadaşın ücreti haftada 10 saat. Benim öğrencilerim 13 ayrı işletmede staj yapıyor, diğer arkadaşın öğrencileri 5 ayrı yerde staj yapıyor. Okul Müdürümüze neden 10 saat değilde 6 saat koordinatörlük alıyorum diye sorduğumda, "herkese eşit ek-ders olsun" diye bir yanıt aldım. Benim girdiğim ders sayısı daha fazla diğer arkadaşınkinden, ona bu yüzden daha fazla (10 saat) koordinatörlük verildi. Peki bu koordinatörlük ücretini okul müdürleri kafasına göre verebilir mi bu şekilde? Bir de bu aylık ve günlük formlar var koordinatör öğretmenin doldurması gereken, bu formlara göre benim her hafta her işletmeyi yani 13 ayrı yeri dolaşmam gerekiyor. Bu işletmelerden 2 tanesine dolmuş yada başka bir araçla gidilmesi gerekiyor. Peki 6 saatlik koordinatörlük görevimde bu işletmelerin hepsine nasıl gidicem?

:Mesleklisesi.net | Meslek Liseliler | Meslek Lisesi Bölümleri | Meslek Öğretmenleri | Teknik Öğretmen |:Aşağıdaki benzer konular da ilginizi çekebilir.

Lütfen sayfanın altlarına doğru listelenen başlıkları da inceleyiniz

Ya da yukarıdan site içi arama yapabilirsiniz

 

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Aşağıdaki kutucuğa Türkiye'nin başkentinin adını küçük harflerle yazınız.:Destekleyenler
Asp İndir

SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal