İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - sebap

Sayfa: [1] 2 3 ... 12
2
9. sınıf ingilizce ortalama yükseltme / sorumluluk sözlü sınav soruları ve not cetveli..
Resim formatında ektedir..

3
You are not allowed to view links. Register or Login
süsleme resmini bulamadım ama iç mekanda temel tasarım tamamdır

Tamam olanı paylaşırsanız meemnun oluruz hocam.. İhtiyacı olanlar faydalanır..

4
 Mesleki Gelişim Dersi Hakkında;

Okullarımızdan alınan geri bildirimlerde; tüm alanlarda ortak ders olan “Mesleki Gelişim” dersinin uygulamasında modüllerin seçilip seçilmeyeceği hususunda tereddüde düşüldüğü görülmektedir.

 

Mesleki gelişim dersinin önceki yıllardaki uygulamasında modüler çerçeve öğretim programları dersin açıklamasında;“Haftalık Ders Çizelgesinde bu ders için ayrılan süre, alanın özelliğine ve çevre koşullarına göre dersin altındaki modüllerden seçilerek uygulanır. Bu derste alınamayan modüller gerektiğinde dal derslerindeki modüller ile birlikte de alınabilir” ibaresi doğrultusunda derse ait modüllerden (11 modül) alanın özelliği doğrultusunda modüller seçilmekte ve alınmayan modüller ise gerektiğinde dal derslerindeki modüller ile birlikte alınabilmekteydi.

 

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 08.02.2011 tarih ve 2011/10 sayılı Kurul Kararı ile kabul edilen modüler çerçeve öğretim programlarında ise “Mesleki Gelişim” dersi modülleri 11 modülden 9 modüle indirilmiş ve bu derse ait modüllerinin (9 modül) tamamının alınarak öğretiminin yapılması karara bağlanmıştır.

 

Bu nedenle; Okul müdürlüklerince tüm alanlarda alan ortak dersi olan “Mesleki Gelişim” dersine ait modüllerin seçim yapılmaksızın tamamının öğretiminin yapılmasının sağlanması gerekmektedir.  You are not allowed to view links. Register or Login

6
You are not allowed to view links. Register or Login
Sırf üye yapmak için linkleri saklıyorsunuz üye oluyoruz linkler çalışmıyor nasıl bir yöneticilik yapıyorsunuz burda ya

Lütfen sayfaları iyi inceleyip yorum yapınız.Dosya indirilebiliyor. Linkte de herhangi bir hata yok.. Site kimseyi üyeliğe zorlamıyor.. Emeğe saygısı olan biri böyle birşey söylemez..

Linke eğer Telekomun yasaklarından dolay ulaşamıyorsanız aşağıdaki işlemi uygulayınız..
You are not allowed to view links. Register or Login a girip, açılan sayfanın orta kısmındaki turuncu çerçeveli alana linki yazıp ok butonuna tıklarsanız dosyalara ulaşabilirsiniz..

10.SINIFLAR İNGİLİZCE DERSİ ORTALAMA YÜKSELTME SINAVI YAZILI SORULAR
You are not allowed to view links. Register or Login

10.SINIFLAR İNGİLİZCE DERSİ ORTALAMA YÜKSELTME SINAVI SÖZLÜ SORULARI
You are not allowed to view links. Register or Login

Denedim dosya indiriliyor...

Sayfa: [1] 2 3 ... 12