İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - sebap

Sayfa: [1] 2 3 ... 7
1
9. sınıf ingilizce ortalama yükseltme / sorumluluk sözlü sınav soruları ve not cetveli..
Resim formatında ektedir..

2
 Mesleki Gelişim Dersi Hakkında;

Okullarımızdan alınan geri bildirimlerde; tüm alanlarda ortak ders olan “Mesleki Gelişim” dersinin uygulamasında modüllerin seçilip seçilmeyeceği hususunda tereddüde düşüldüğü görülmektedir.

 

Mesleki gelişim dersinin önceki yıllardaki uygulamasında modüler çerçeve öğretim programları dersin açıklamasında;“Haftalık Ders Çizelgesinde bu ders için ayrılan süre, alanın özelliğine ve çevre koşullarına göre dersin altındaki modüllerden seçilerek uygulanır. Bu derste alınamayan modüller gerektiğinde dal derslerindeki modüller ile birlikte de alınabilir” ibaresi doğrultusunda derse ait modüllerden (11 modül) alanın özelliği doğrultusunda modüller seçilmekte ve alınmayan modüller ise gerektiğinde dal derslerindeki modüller ile birlikte alınabilmekteydi.

 

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının 08.02.2011 tarih ve 2011/10 sayılı Kurul Kararı ile kabul edilen modüler çerçeve öğretim programlarında ise “Mesleki Gelişim” dersi modülleri 11 modülden 9 modüle indirilmiş ve bu derse ait modüllerinin (9 modül) tamamının alınarak öğretiminin yapılması karara bağlanmıştır.

 

Bu nedenle; Okul müdürlüklerince tüm alanlarda alan ortak dersi olan “Mesleki Gelişim” dersine ait modüllerin seçim yapılmaksızın tamamının öğretiminin yapılmasının sağlanması gerekmektedir.  You are not allowed to view links. Register or Login

3
Proje Tabanlı Beceri Yarışması Soba zehirlenmelerine son

4
Proje Tabanlı Beceri Yarışması Manuel kontrollü mangal

5
Proje Tabanlı Beceri Yarışması İştah açan proje
Tepsi örtüsü

6
Proje Tabanlı Beceri Yarışması toprağımız aynı çamurdan, mayamız aynı hamurdan projesi

Sayfa: [1] 2 3 ... 7