Gönderen Konu: Gelmişken bir şeyler yazayım diyenler  (Okunma sayısı 38782 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muallimsamil

• Deneyimli Üye
  • Kişinin Edebi Aklının Tercümanıdır
    • Profili Görüntüle
Ynt: Gelmişken bir şeyler yazayım diyenler
« Yanıtla #12 : 13 Mayıs 2008, 23:41:50 »
 :ok
Bir Sevdamız Var, Onun İçin Buradayız

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #12 : 13 Mayıs 2008, 23:41:50 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

zeyir

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2008, 21:13:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sevgili Admin kardeş...Öncelikle ellerin, parmakların ve o güzel beynin dert görmesin, güzel olmuş iyi olmuş...
Daha önce bir siten vardı onuda bilirim fakat ondan sonra çok şeyler katmamışsın o konuda üzüldüm şahsen.
Site reklamlar bir yana renk seçimin yazıların karmaşık duruşu pek hoş olmamış. Sakın kızma başta tebriklerimi ilettim. Bence biraz daha forum sitesi inceleyip ufkunu açman gerek diyorum başka bi şey demiyorum...

:kk :kk :kk :kk

Alanında kral site..

Renk seçimi bence çok hoş

Alanında kral olmasına lafımız yok elbette.
Benim derdim biz bu renk ve tonlardan sıyrılamadık ona yanıyorum.
İlgin için saol...
iii

ysfhc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 03 Ekim 2008, 14:49:51 »
Siteye yeni üye oldum beni kabul ettiğiniz için teşekkürler. Henüz siteyi inceleme fırsatı bulamadım ama ilk gözüme çarpan şekil abd için greencard müracatıyla ilgili reklamdı bu beni biraz kızdırdı açıkçası. Yani biz o kadar mı düştük.. Sanki oraya gidince  hayatımız daha kolay olacakmış gibi..   Zaten şu an ekonomik açıdan dar boğazdalar yani siz orda neyin reklamını yapıyosunuz. Anlıyorum reklamdan para kazanmak iyi birşey fakat reklamını yaptığımız değerleri derinlemesine düşünmeliyiz kanımca.. 

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 04 Ekim 2008, 18:39:12 »
Siteye yeni üye oldum beni kabul ettiğiniz için teşekkürler. Henüz siteyi inceleme fırsatı bulamadım ama ilk gözüme çarpan şekil abd için greencard müracatıyla ilgili reklamdı bu beni biraz kızdırdı açıkçası. Yani biz o kadar mı düştük.. Sanki oraya gidince  hayatımız daha kolay olacakmış gibi..   Zaten şu an ekonomik açıdan dar boğazdalar yani siz orda neyin reklamını yapıyosunuz. Anlıyorum reklamdan para kazanmak iyi birşey fakat reklamını yaptığımız değerleri derinlemesine düşünmeliyiz kanımca.. 

Üye olduğunuz için teşekkürler.

Katılımlarınızı bekliyoruz..

Reklamlara gelince; maalesef reklamların seçimini biz %100 yapamıyoruz. Google reklamları bunlar. İçeriğe göre dönüşümlü olarak yayınlanıyor.
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Çevrimdışı bolubeyi

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Haziran 2010, 23:31:17 »
facebookta paylaş modifikasyonu bana aitti. Burada karşılaşmak güzel.

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 21 Haziran 2010, 17:10:13 »
facebookta paylaş modifikasyonu bana aitti. Burada karşılaşmak güzel.

Böyle bir modifikasyon yaptığınız için, ayrıca yorumlarınız için teşekkür ederiz.. smf destek sitelerinin birinde rastlamıştık. Manuel olarak uyguladık....
Sitemizde pek fazla kullanan yok galiba ama yine de bulunsun.. :)
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #17 : 21 Haziran 2010, 17:10:13 »