Gönderen Konu: 2009-2010 Proje Tabanlı Beceri Yarışması Türkiye Finalinde Ödül Alan Projeler  (Okunma sayısı 16532 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
2009-2010 Proje Tabanlı Beceri Yarışması Türkiye Finalinde Ödül Alan Projeler

Projeler hakkında ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz..

You are not allowed to view links. Register or Login

Yarışma Grubu   Kurum Adı   Proje Adı    Bölge Derecesi
 Bilgi ve İletişim Teknolojileri   TEKİRDAĞ ÇERKEZKÖY Veliköy Çok Programlı Lisesi   DEPOMANİA>>>> TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Bilgi ve İletişim Teknolojileri   ANKARA MAMAK Ortaköy 80.Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Ayaküstü Yazıcı >>>> TÜRKİYE İKİNCİSİ

Bilgi ve İletişim Teknolojileri   RİZE MERKEZ Hasan Kemal Yardımcı İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Denizcilik Anadolu Meslek   Engelliler için asansör sistemi>>>> TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Elektrik Elektronik ve Otomasyon   DÜZCE AKÇAKOCA Akçakoca Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Yenilenebilir Enerji Kaynakları ve Otomasyon>>>> TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Elektrik Elektronik ve Otomasyon   KİLİS MERKEZ Kilis Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Suya Sabuna Dokunmadan!>>>> TÜRKİYE İKİNCİSİ

Elektrik Elektronik ve Otomasyon   KAYSERİ MELİKGAZİ Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Hastabakıcı>>>> TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Kişisel ve Sosyal Hizmetler   MALATYA MERKEZ Şehit Kemal Özalper Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Hasenya>>>> TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Kişisel ve Sosyal Hizmetler   BURSA OSMANGAZİ Hürriyet Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Benim İçin (Simitmatik)>>>> TÜRKİYE İKİNCİSİ

Kişisel ve Sosyal Hizmetler   Kayseri Kocasinan Kız Teknik ve Meslek Lisesi   Engelim Engel Değil>>>>
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Moda Tasarımı   SAKARYA ERENLER Erenler Yunus Çiloğlu Kız Teknik ve Meslek Lisesi   Kalp Gözü>>>>
TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Moda Tasarımı   DÜZCE MERKEZ Kız Teknik ve Meslek Lisesi   Güneş kalkanı>>>>
TÜRKİYE İKİNCİSİ

Moda Tasarımı   İZMİR ÇİĞLİ Çiğli İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi   EL NAKIŞLARI ENGEL TANIMAZ (ENGELAŞ)>>>>
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Sağlık Hizmetleri   ANTALYA ELMALI Elmalı Sağlık Meslek Lisesi   Parmak Dost>>>>
TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Sağlık Hizmetleri   ANKARA ETİMESGUT Mustafa Kemal Sağlık Meslek Lisesi   Işınsavar Hafif Yelek>>>>
TÜRKİYE İKİNCİSİ

Sağlık Hizmetleri   YALOVA ÇINARCIK Gazi Mustafa Kemal Sağlık Meslek Lisesi   Tek Kullanımlık Sürgü Torbası>>>>
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Ticaret ve İş Yönetimi   BALIKESİR BANDIRMA Bandırma Ticaret Meslek Lisesi   Kooperatif Ajandası>>>>
TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Ticaret ve İş Yönetimi   İSTANBUL BEŞİKTAŞ Ziya Kalkavan Denizcilik Anadolu Teknik Lisesi ve Denizcilik Anadolu Meslek Lisesi   Uzun Ömürlü Epirb Cihazı>>>>
TÜRKİYE İKİNCİSİ

Ticaret ve İş Yönetimi   SİVAS KOYULHİSAR Mehmet Kavala Çok Programlı Lisesi   Konuşan Muhasebe>>>>
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Turizm Hizmetleri   ANTALYA MANAVGAT Manavgat Otelcilik ve Tur.Mes.Lisesi   Çuplara>>>>
TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Turizm Hizmetleri   BALIKESİR EDREMİT Yılmaz Akpınar Kız Teknik ve Meslek Lisesi   Çölyaklıların Çaresizliğine,Çare Biziz!>>>>
TÜRKİYE İKİNCİSİ

Turizm Hizmetleri   YOZGAT MERKEZ Yozgat Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi   MANTARLI BONFİLELİ TAVUK KULESİ>>>>
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Üretim ve Mühendislik Teknolojisi-I   MARDİN KIZILTEPE Kızıltepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Fonksiyonel Beşik>>>>
TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Üretim ve Mühendislik Teknolojisi-I   TEKİRDAĞ MERKEZ Mesleki Eğitim Merkezi   Hayat Pencerem>>>>
TÜRKİYE İKİNCİSİ

Üretim ve Mühendislik Teknolojisi-I   BURSA YILDIRIM Yeşilyayla Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Lodoslu ve Normal Havalarda Binaya Yayılan Kanalizasyon Kokularına Paydos>>>>
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Üretim ve Mühendislik Teknolojisi-II   MALATYA MERKEZ Şehit Kemal Özalper Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   EKOEKİM>>>>
TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Üretim ve Mühendislik Teknolojisi-II   BALIKESİR GÖNEN Gönen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   PNÖMATİK MODELCİ MENGENESİ>>>>
TÜRKİYE İKİNCİSİ

Üretim ve Mühendislik Teknolojisi-II   ADANA SEYHAN İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Ön Isıtmalı LPG>>>>
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

Yaratıcı Sanatlar   ERZURUM PALANDÖKEN Kazımkarabekir Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   Ayarlı kürsü>>>>
TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Yaratıcı Sanatlar   BURSA YILDIRIM Yıldırım İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi   Dönme Dolap>>>>
TÜRKİYE İKİNCİSİ

Yaratıcı Sanatlar   İSTANBUL FATİH Kadırga Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi   2010 düşler sahnesi>>>>
TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

mavirende

• Ziyaretçi

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler