Gönderen Konu: Meslekokullari.com >> Devredilecektir  (Okunma sayısı 9779 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bardas

• Ziyaretçi
Meslekokullari.com >> Devredilecektir
« : 26 Aralık 2007, 18:34:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login Hoşgeldiniz..

İnsanların tüm yaşamlarını etkileyecek önemli kararlar vardır. Bunların başında da meslek seçimi gelmektedir. Bu nedenle meslek seçiminin bilinçli bir şekilde yapılması hem kişiler hem de ülke için önem taşımaktadır.Mesleğimizi ve hayatımızın devamı için mesleğimize ve geleceğimize sahip çıkmalıyız ..

Bizlerde bu anlayış doğrultusunda Elimizden geldiğince sitemizde meslek gruplarına yer vermekteyiz ve mesleklerin buluşturan teknik,Bilim,Teknoloji,Her Şekliyle Buluşturabilecek sizlere Destek olabilecek deküman,yazı,resim ve Benzeri kaynaklar sunmayı hedeflemektedir...

Sitenize  Yeni Üye Oldum Bilmiyorum Konun Yeri Burasımı ama Konuyu Dağıtmadan Serbest Bölüme Yazmak İstedim Ben Teknikerim Öğretim Görevlisi değilim. Fakat Mesleğin Önemini Bildiğim İçin Meslekokullari.com Adı Altında Paylaşım sitesi Kurdum Bu siteyi Satmayı düşünüyorum daha doğrusu devir edeceğim . Yani Sadece verdiğim 150.00 YTL Bir Masrafım var sadece Site Kurulumu herşeyi yapılmıştır forum herşey vardır megep eğitim ders notları mesleki branşların açıklamaları hepsi yarım kaldı benim buraya bu konuyu açmamın nedeni eğitimci birine vermek istememdir siteyi eğitimci birinin daha iyi yerlere getireceğine eminim..Ben diğer sitemden dolayı ilgilenemiyorum 3500 Üyesi vardır. Ve Günlük ilgilenmeme rağmen 150 tekil ziyeretcisi vardır vs. İsteyen varsa talibi tek şartım eğitimci birinin olması yada iyi bir yerlere getirme şartı..

Bende elimden geldiğince destek vereceğim bunu garanti ederim..

admin@autocadokulu.net Mail atarsanız sevinirim.

Saygılarımla..

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Meslekokullari.com >> Devredilecektir
« : 26 Aralık 2007, 18:34:40 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı bolubeyi

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Meslekokullari.com >> Devredilecektir
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2010, 23:47:58 »
Sanırım site kapanmış. İnternet erişimi yok.

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2010, 17:36:53 »
Devralınmayınca kapanmış olabilir..
Artık isim pek önemli değil, önemli olan içerik ve herkes site kuruyor..
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2010, 17:36:53 »