Gönderen Konu: Gözünüz aydın... 2010-2011 Proje Tabanlı Beceri Yarışması Çalışma Takvimi  (Okunma sayısı 27942 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
Hasretle (!) beklenen 2010-2011 Eğitim-Öğretim Yılı Mesleki ve Teknik Eğitim Okul/Kurumları Arası Proje Tabanlı Beceri Yarışması Çalışma Takvimi ekte.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayınız..

[eklenti yönetici tarafından silindi]
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı muallimsamil

• Deneyimli Üye
  • Kişinin Edebi Aklının Tercümanıdır
    • Profili Görüntüle
Öğretmenler start hakemi emrine girdi desene...
:ss
Bir Sevdamız Var, Onun İçin Buradayız

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
You are not allowed to view links. Register or Login
Öğretmenler start hakemi emrine girdi desene...
:ss

Evet...
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Çevrimdışı muallimsamil

• Deneyimli Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim proje adı: Milli Eğitimdeki Proje Saplantısının Olası Nedenleri ve Sosyolojik Etkileri (Kesin Finaldeyiz, tabi öğrenciler satabilirse...)

:kk

Çevrimdışı muallimsamil

• Deneyimli Üye
    • Profili Görüntüle
Hakketen üretken, özgün, yapılan işin öğrencilere ait olduğu projeleri tenzih ederek söyledim yukarıdakileri....

Çevrimdışı yanaro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ne katılımı yaw öğrencciye proje dedinmi toz oluyor.idarede tutturmuş öğretmen projesi olsun diyor. o kadar proje ile uğraşsam hafta sonlarını inegölde değerlendirirdim. meb bu saçmalığa ne zaman dur diyecek bakalım. ben yaptıktan sonra ne anlamı var ki. en azından tasarım yarışmasına dönüştürülmeli. öğrenciye bişeyler tasarlatabilirsin sonuç olarak tasarım yaparken olanaklar sınırsız ama iş üretime gelince kalıyor her şey.atelye imkanlarını düşününce bir sehba ve sandalyeden öteye geçemiyor.üstelik yapılan çalışmaların çoğu var olan çalışmalar.komisyon üyeleri herşeyden bi haber. en azından ikea'nın kataloglarına bi bakın yapılan çalışmaların çoğunluğu alıntı.sonuç olarak bu etkinlik koca bir fiyasko.herkese başarılar

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler