Gönderen Konu: 2011-2012 bilgisayar destekli uygulamalar dersi 11. sınıflar yıllık planı  (Okunma sayısı 38897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rasengan

• Moderator
    • Profili Görüntüle
bilgisayar destekli uygulamalar dersi

bilgisayarla devre çizimi ve simülasyonu
40/32

bilgisayarla baskı devre çizimi
40/32

bilgisayar destekli proje çizimi
40/32

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı BAYRAM5

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sayın rasengan,

Öncelikle paylaşımınız için teşekkür ederim.

Ancak planı hazırlarken değişiklik (Mesleğe Özel Proje) olan bölümde sadece Ortak Anten Tesisatı ve Haberleşme Tesisatı konularını almışsınız.
Benim de anlayamadığım konu burası; hangi dal öğrencilerine ders veriyorsak o dala uygun seçimler yapabilir miyiz? Yoksa meslek alanı penceresinden bakıp sizin almadığınız ( Endüvi sarımı, kuvvet tesisatı, güvenlik ve ses sistemleri tesisatları) konularını da plana eklemek gerekir mi?

Bu konuda bir netlik yok, ama hepsini alırsak ders işlenemez hale gelir, bunu da biliyorum.

Sormak istediğim şudur:
Siz seçiminizi neye göre yaptınız?
Kişisel yorum mu?
Yoksa bir yerlerden bilgi mi aldınız?

Cevaplarsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Çevrimdışı rasengan

• Moderator
    • Profili Görüntüle
kişisel yorumumdu. bu derste 3 modül, her modüle 12 hafta düşüyordu. "BİLGİSAYAR DESTEKLİ PROJE ÇİZİMİ" modülünde a ve b konularına işlenmesi için 8 er saat verilmiş. C) MESLEĞE ÖZEL PROJE ÇİZİMİ konusuna işlenmesi için 16 saat verilmiş. bizim okulda alanın 2 dalı var.(end. bak. onr. ve haberleşme) bende en yakın 2 konuyu aldım çünkü yapımları o zamana yaklaşıyor, 7 konunun hepsini çizmek çok zor. ders bilgi formlarında daha açıklayıcı birşey yoktu bende kişisel yorumumu yaptım. plana da kırmızı ile yazdım ki herkes istediği gibi değiştirsin diye  /ut

Çevrimdışı BAYRAM5

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Açıklayıcı cevabınız için teşekkür ederim.

Bu durumda bizim okulda 3 dal olduğuna göre benim 3 ayrı BDU yıllık planı yapmam gerekiyor ???

Çevrimdışı freija

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
elinize sağlık, teşekkürler.

sygctn

• Ziyaretçi
Çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık. Bizde başka dersin dökümanını paylaşırız inşallah.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler