Gönderen Konu: açık lise konusunda yardım edebilir misiniz?  (Okunma sayısı 17362 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

espinas

• Ziyaretçi
açık lise konusunda yardım edebilir misiniz?
« : 24 Ocak 2012, 22:38:34 »
ben açıktan ticaret meslek lisesi okuyorum 10.sınıfın sonuna kadar normal olarak okudum ama sonra 11. sınıfta açık liseye gectim bazı sebeblerden dolayı hafta sonu derslere giremedim kitaplarımı alamadım yani gitmedim  okul degiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim tüm mesleki okullara açıktan kayıt olunabılınıyor mu?lütfen biri bana yardım etsin açık lise konusunda kafamda bir çok soru var bana yardım ederseniz çok sevinirim okulumu çok özledım ve artık geri dönmek istiyorum...bana bir yol gösterebilirmisiniz lütfen...

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

açık lise konusunda yardım edebilir misiniz?
« : 24 Ocak 2012, 22:38:34 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

espinas

• Ziyaretçi
Ynt: açık lise konusunda yardım edebilir misiniz?
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2012, 17:40:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ben açıktan ticaret meslek lisesi okuyorum 10.sınıfın sonuna kadar normal olarak okudum ama sonra 11. sınıfta açık liseye gectim bazı sebeblerden dolayı hafta sonu derslere giremedim kitaplarımı alamadım yani gitmedim  okul degiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim tüm mesleki okullara açıktan kayıt olunabılınıyor mu?lütfen biri bana yardım etsin açık lise konusunda kafamda bir çok soru var bana yardım ederseniz çok sevinirim okulumu çok özledım ve artık geri dönmek istiyorum...bana bir yol gösterebilirmisiniz lütfen...

lutfen yardım edin :ag

açık meslek

• Ziyaretçi
Ynt: açık lise konusunda yardım edebilir misiniz?
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2012, 00:02:43 »
Her meslek lisesin meslekki açık öğretim verilmemektedir. Belirlenen bölümde yeteri kadar öğrenci olması durumunda ö bölüm açılabilmektedir. Gitmek istediğiniz lisede sizin istediğiniz bölüm açılabiliyorsa, grup oluşturacak kadar öğrenci varsa siz de kaydınızı yaptırabilirsiniz.. Eğer farklı bir bölüme kayıt yaptırısanız da aşağıdaki maddeye göre davranırsınız...

b) Alan/dal veya program değiştiren öğrenciler, okumadıkları ortak ve alan dersleri ile okudukları hâlde haftalık ders saati sayısı farkı birden fazla olan ortak ve alan derslerinden sorumlu tutulurlar.

Çevrimdışı sevil.zaim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sınavın soru ve cevapları
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2017, 20:13:33 »
slm naılsınız ben artvinden yazıyorum karadenizden ben dişardan meslek okuyorum kuyaförlük  dün hoca aradı sınav var bugün için çalışmadan erkenden haber vermeleri gerkmezmiydi konu bilmem çalışmdan allah rıza sı iin yardım  yarınki sınav temel sanat eğiyimi bilmediğim  soru ve cevabını öyrensem rıca etsem yardımcı olsanızburda acemiyim :ag  nolur TEMEL SANAT EĞİTİMİ yarın sınav var soru cevamını iletseniz

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

sınavın soru ve cevapları
« Yanıtla #3 : 12 Eylül 2017, 20:13:33 »