Gönderen Konu: Infowood 3D mekan-mobilya tasarım ve görselleştirme yazılımı  (Okunma sayısı 74639 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simode

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
You are not allowed to view links. Register or Login
tasarım ve analiz-2 ve 3 boyutlu tasarım proğramları bölümünde var.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı mobdek

• Katılımcı Üye
  • Yalnız Kahraman & Çok duygusal
    • Profili Görüntüle
Hocam bu adreste 3D Studio MAX programı ile ilgili bilgiler var..
Bizim burda bahsetttiğimiz (infowood 3d) farklı bir program ve piyasada tam sürümünü bulmak imkansız. Program USB ye takılan bir eklenti ile çalışyor galiba.. Yani craclamak zor..

Çevrimdışı simode

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar büyük bir merakla aradığınız bu proğramı benimde mobilya ve dekorasyon bölümünün admini olduğum You are not allowed to view links. Register or Login sitesine mobilya tasarım bölümüne eklenmiştir. buradaki konularımıza bilgi,resim,video ve benzeri dökümanlarınızı yollarsanız sevinirim. iyi çalışmalar...

Çevrimdışı b_sng

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar;
Infowood programının Türkiye Distiribitörleri Teknik Öğretmendir. Şirket Ortakları: 1-Ümit Dikeç (Gazi Teknik Eğitim Mobilya) 2-Sinan Muslu (Gazi Teknik Eğitim Mobilya) Dolayısı ile arkadaşlarımızın ön ayak olduğu programı kırmak bi yana destekleyelim. Ayrıca Ben Tanıştım okul adına programı özel indirimle aldık. Programı öğrencilerime gösteriyorum. AutoCad den daha yararlı oluyor. Sizde arkadaşlarla görüşürseniz meslekdaş olarak mutlaka yardımcı olacaklardır.
web adresi: You are not allowed to view links. Register or Login   
Bayram SÜNGÜ (Ahşap Tek. Öğretmeni)

Çevrimdışı suat

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
magopid sitesinden indirdim ancak çalışmıyor. crack dosyası falan yokmu bunun?

Çevrimdışı suat

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
programı indirip kurulumunu yaptım ancak açılmıyor. crack dosyamı gerekli. nereden bulacağım.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler