Gönderen Konu: Atölye Şefliği  (Okunma sayısı 19013 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bahvnt

• Yeni Üye
  • *
  • Teknik öğretmenler sitesi
    • Profili Görüntüle
Atölye Şefliği
« : 29 Ekim 2013, 02:01:35 »
Arkadaşlar mrb. Bizim okulda bir öğretmen arkadaşımız atölye şefliği başvurusunda bulundu (Bölümdeki diğer öğretmenler de bu şefliği istemediler). Fakat bu başvurusu reddedildi. Müdür ''başvuru dilekçeni gönderdim; valilik başvurunu atölye şefliği başvuruları yalnızca tatillerde yapılır diyerek reddetti'' demiş. Benim sorum bu başvurular yalnızca tatillerde mi yapılır ?(Başvuru için herhangi bir zaman aralığı var mıdır ?) Müdür şeflik için başvuru dilekçesine cevap vermeli midir ? Ben İstanbul' dan yazıyorum İstanbul' dan bu zamanlarda tanıdığınız veya duyduğunuz şef olarak görevlendirilen (yeni şef olan) birileri var mı ? Cevap verirseniz sevinirim...

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Atölye Şefliği
« : 29 Ekim 2013, 02:01:35 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı Bahvnt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Atölye Şefliği
« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2013, 18:43:06 »
Hocam cevap için teşekkür ederim. Bende geçen yıl eylül ayının sonunda başvurmuştum başvurum kabul edildi fakat arkadaşımın kabul edilmedi şaşırdım açıkçası idarenin bu cevabı bizi tatmin etmedi o yüzden buradaki arkadaşlara da sormak istedim...

Çevrimdışı inankibar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2014, 14:14:10 »
arkadaşlar şeflik başvuru süresi diye bir şey yoktur mevzuatlarda. atama vali tarafından yapılır sizin dilekçeniz nezdinde, kabul edilmeme nedeni açıklanarak okula yazı tekrar gönderilir. müdür beye bunu sorun. müdürle bir sıkıntınız varsa sümen altıda yapmış olabılır. olmadı il milli eğitim miüdürlüğünü arayın dilekçenizin akıbetini öğrenin.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #2 : 23 Şubat 2014, 14:14:10 »