Gönderen Konu: Açık Kaynak İşletim Sistemi  (Okunma sayısı 80605 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanbabac

• Ziyaretçi
Ynt: Açık Kaynak İşletim Sistemi
« Yanıtla #6 : 27 Eylül 2007, 04:21:34 »
Açık Kaynak işletim sistemi içeriğinin  büyük bir kısmının anlatıldığı pdf formatındaki kaynağa You are not allowed to view links. Register or Login sayfasındaki Ders Notları kısmından ulaşabilirsiniz.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #6 : 27 Eylül 2007, 04:21:34 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

maker

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2007, 16:25:00 »
hakan hocam
ben de, Grafik -Animasyon dersinde hangi grafik editörünü kullandığınızı öğrenmek istiyorum. Fireworks anlatılacak gibi söylenmiş ama PhotoShop CS2 bana mantıklı geliyor. Siz ne yaptınız?
kolay gelsin

hakanbabac

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2007, 18:09:01 »
Hocam,

Okulumuzda ve Bursa'daki tüm okullarda; modüllerede gösterilmiş olan programlar okutulmaktadır.

Dallar için ders içeriklerinde kullanılacak programlar; Microsoft, Cisco, Adobe/Macromedia gibi uluslararası bilişim firmalarının temsilcileri ile görüşülerek belirlenmiştir. Fireworks'un modül içeriklerinde gösterilmesinin amacı; web tasarımı için daha uygun ve Photoshop'a göre daha hafif bir yazılım olmasındankaynaklanmaktadır.

Eğitim-öğretim birliği açısından Fireworks'un okutulması daha yararlı olacaktır. Ancak; bunla beraber Photoshop da gösterilebilir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

maker

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 29 Eylül 2007, 13:08:25 »
teşekkür ederim
iyi çalışmalar

kutluhan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 08 Ekim 2007, 11:37:44 »
Klasik bir devletyim uygulaması. ben şimdi adını koyayım da içi nasıl olsa sonra dolar mantığı.
yarın müfettiş gelse neden anlatmadın dese suçlusun.
ama mıdül şey yani çıkmasını bekli... tak sarı zarf. töbe töbe kardeşim gelde sövme. hakan bababc olmasa mahfolmustuk zaten bütün modülleri sitesinden indiriyorum. saol dostm sen olmasan bittiğmizn resmidir. herkese kolay gelsin.

hakanbabac

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 08 Ekim 2007, 15:09:03 »
Bir faydamız dokunmuşsa ne mutlu...

Anacak; MEGEPte yayınlanmayıp, web sitemde yayınlanan modülleri kaldırmak zorunda kaldım. Bilişim Teknolojileri öğretmeni arkadaşlarımızın gönderdikleri e-postalar nedeniyle...

Bu kadar kızacaklarını bilseydik modül filan yayınlamazdık. Biz de tüm iyi niyetimizle paylaşmaya çalışıyorduk halbuki!

Sağlık olsun...

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #11 : 08 Ekim 2007, 15:09:03 »