Gönderen Konu: Temel elektronik Sistemler Dersi  (Okunma sayısı 47885 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
Temel elektronik Sistemler Dersi
« : 05 Ekim 2007, 23:28:39 »
Arkadaşlar megep meslek lisesinde endüstriyel bakım onarım alanında temel elektronık sisteler dersini nasıl işliyorsunuz.Uygulama olarak neler yapıyorsunuz Temel Elektronik Sİstemler 2 modülünü ben bulamadım elinde olan varsa gonderırıse memnun olurum

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« : 05 Ekim 2007, 23:28:39 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

ozibozi

• Ziyaretçi
Ynt: Temel elektronik Sistemler Dersi
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2007, 12:26:48 »
o modül yok galiba ama zaten bu derste 1 veya 2 modül (lojik 4 ) zümre kararı ve ders saati hesabı  yoluyla çıkarılabiliyor.

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2007, 13:21:28 »
bence cıkarmaya gerek yok . araştırıp bir seylerin bulunması gerekli hangi uygulamaları yaptıracagız. bence modul yayınlanmayacak biz bir seyler bulacagız derste onun için elinde kaynak olan varsa burada paylaşırsa cokdaha güzel olur.

m637x

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 09 Ekim 2007, 21:54:59 »
megep sitesini neredeyse her gün ziyaret ediyorum.Elektronik devreler ve sistemler 2 modülü hala yayımlanmadı.Anlaşılan bu sene biraz tırmalayacağız!

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ekim 2007, 22:14:39 »
peki hocam nasıl yetişecek bu kadarkonu ayrıca lojik4 moduluvar siz neden bulamadınızki benim öğrenmek istediğim bu temel elektronik sistemler dersinde neler ypacagız hangı devreleri yaptıracagız uygulama faliyeti olarak hiç bir devre yayınlanmamıs bizmi sececegız her birini yaptırmaya kalkarsk süre yetmez bence bu dersın haftada 10 saat olması lazım yada lojık ve temel elektronık dıye ayrılması gerekır. bu kadar konu uygulama yaptırmadan nasıl anlatılacak ben daha 3 haftada bir öğrenme falıyetı bıtırebıldım. böye giderse sadece temel elektronık sistemler 1 moduluile donemı bıtıreceğim. lojik 4 modulunü dosyalar bolumune atıyorum isteyen oradan alabılır.

Çevrimdışı ayhan.68

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2007, 23:22:06 »
Elekonk develr ve sistemler modülünü ben megep sitesinden  inidim ve konuları işliyorum. Elekto teknik ağırlıklı ve teork olarak işliyorum. Yani zor bir ders vgüya atölye dersi uygulama yok.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #5 : 09 Ekim 2007, 23:22:06 »