Gönderen Konu: Endüstriyel Kontrol Ve Arıza Analizi Dersi  (Okunma sayısı 59796 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
Endüstriyel Kontrol Ve Arıza Analizi Dersi
« : 05 Ekim 2007, 23:48:02 »
ENDÜSTRİYEL KONTROL VE ARIZA ANALİZİ Dersinde Arşivleme ve katolog modülü var bu  modülde ne anlatmayı düşünüyorsunuz.ben modulu incelediğimde modülün içindebir şeyyok. Acces e sadece bir giriş yapmış biz ne yapacagız Accesi sadece anlatıp gececekmıyız yoksa detaya ınecekmıyız.Ayrıca sadece acceste değil word ve exceldede bir sey anlatmak lazım forum nasıl yapılır tablo nasıl yapılır.siz neler yapmayıdüşünüyorsunuz.Bu sene tüm derslerim 11. Sınıf megep olduğu için bayağı zorlanıyoruz ne yapacagız diye düşüncelerinizi beklıyorum.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Endüstriyel Kontrol Ve Arıza Analizi Dersi
« : 05 Ekim 2007, 23:48:02 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

ozibozi

• Ziyaretçi
Ynt: ENDÜSTRİYEL KONTROL VE ARIZA ANALİZİ Dersi
« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2007, 12:27:27 »
bu ders yıldızlı ders değil ise zümre kararı ile modül çıkartabilirsin.

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Ekim 2007, 13:23:09 »
Yıldızlı ders değil ama alan ortak dersmodülü cıkarmaya gerek yok. bence cok güzel bir konu ama bıraz detaya aınmek gerekır acces programında bılgısayarda tablo olusturmak bence cok onemlı bır konu cogu kimse yapamıyor.zr grliyor öğrenciler o konuyu öğrenirse ileride cok işlerine yarar.

hakanbabac

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2007, 17:25:00 »
Arkadaşlar,

Dersin yıldızlı olması; başarı ortalaması ile geçilemeyecek olduğunu ifade ediyor sadece...

Dal yeterlik tablosuna göre belirlenen tüm derslerin okutulması zorunludur.

MEGEP sayfasında; hangi dalın altında hangi derslerin ve modüllerin okutulacağı yayınlanmaktadır. İşletmelerde Beceri Eğitimi'ne bırakılmıyorsa, tüm modüllerin okutulması gerekmetkedir.

Aksi bir durum; gelecek için düşünülen sertifikasyon çalışmaları kapsamında, öğrenci mağduriyetine sebep olabilir.

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2007, 16:17:51 »
Hakan bey haklısınız bencede cıkarmamak gerekir.Fakat burada fikir alışverişi yapıphangi konuları nasıl anlatmalıyız diye bakmamız gerekir.Meselabu derste Arşıvleme ve katolog die modul var içerisinde ne ararsan var.Excel word acces yani bir arıza formu  nasıl olusturulur Accese sadece bir giriş yapmıs o kadar daha acmak gerekirbana kalırsa ve öğrencilere exstra not dagıtmamız lazım acceste tablo olusturma işini öğretmek için şahsen ben böyle düşünüyorum.

Çevrimdışı ercanT

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2008, 23:25:06 »
son modülde arıza giderme teknikleri modülü yayınlanmadı. Kaynak olarak ne kullanmayı düşünüyorsunuz?
Ben Mersin ünv.ne ait bir kaynak buldum ama lise öğrencilerinin seviyesine çok fazla bir fikir lütfen :) Sadece 1-2 hafta sonra son modüle giriyoruz:)
NE MUTLU TEKNİK ÖĞRETMENİM DİYENE!
Sayın üyelerimiz kişisel site tanıtımlarınızı You are not allowed to view links. Register or Login

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2008, 23:25:06 »