Gönderen Konu: Elektrik-Elektronik bölümleri neden birleşti ? neden ayrıldı ?  (Okunma sayısı 86013 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mükreminsivri

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Elektrik-Elektronik bölümleri neden birleşti ? neden ayrıldı ?
« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2007, 21:10:35 »
ben elektrik bölümü öğretmeniyim .birleşmeden memnunum.zayıf yönlerimi geliştirdiğimi düşünüyorum.bir de dikkatimi çeken genelde elektronik bölümü öğretmenleri bu birleşmeden rahatsız.ilginç bir tesadüf

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #12 : 07 Kasım 2007, 21:10:35 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 07 Kasım 2007, 23:30:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ben elektrik bölümü öğretmeniyim .birleşmeden memnunum.zayıf yönlerimi geliştirdiğimi düşünüyorum.bir de dikkatimi çeken genelde elektronik bölümü öğretmenleri bu birleşmeden rahatsız.ilginç bir tesadüf

Aynen katılıyorum hocam ben bir elektronik öğretmeni olarak birleşmeye karşıyım onun yüzünden hiç bilmediğim konulara çalışmaya başladım bu sene neydi benim günahım neden bilecekmısım ben endüstriyel elektrık sistemler dersını neden ben anlatıyorumki valla hıc anlamadım gitti bu işi inşallah en kısa zamanda ayrılırlarda düzelir bu durumlar

Çevrimdışı furas

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 20 Kasım 2007, 00:24:38 »
ben de bir elektronik öğretmeni olarak birleşmeye karşıyım.
1- elektrik bölümleri elektronik bölümlerinden daha önce kurulmuş. bu nedenle norm kadroda elektrik bölümü öğretmenleri daha avantajlı.
2- elektrik- elektronik birleşmesi neticesinde genelde elektronik bölümleri okul idarelerinin sınıf yok bahanesi ile elektrik bölümüne taşınmak zorunda kalmıştır.
3- birleşme neticesinde öğretmen sayısı 20-30 sayısnı bulmuştur. öğretmenler odasında oturcak yer bile zor bulunmakta.
4- dersler bakımından da birçok sorunlar çıkmaktadır. elektrik ve elektronik öğretmenleri bu güne kadar gömediği derlere girmek durumunda kalmıştır.

Hamdi

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 13 Aralık 2007, 20:47:49 »
elektonik ve elektrik farklı şeyler ayrılmaları en doğrusu  ..// ayrılalım elektonik demek ayrıntı demektir.

Çevrimdışı kulosman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Teknik Öğretim Genel müdürü bir elektrikçidir. Bu iş kanaatimce kadrosu bir hayli fazla olan elektrik öğretmenleri düşünülerek çıkarılmış. Zira memnun olmayan tek bir elektrikçi yokken memnun olan bir tek elektronikçiyede raslamadım. YAni işin bilimsellikle filan bir ilgisi yok. Umarım hatadan dönülür ve biran önce eskisi gibi ayrı bölümler olarak öğretime devam edilir. Sırf Elektronik öğretmenleri bu konuda ortak bir takım çalışmalar yapalım diye Elektronikogretmeni@googlegroups.com adıyla bir grup oluşturdum. İlgilenen Elektronik öğretmeni arkadaşları gruba üye olmaya davet ediyorum.

Çevrimdışı kulosman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Grubun adı yukardaki mesajda yanlış yazılmıştır doğrusu elektronik-ogretmeni@googlegroups.com  şeklinde olacaktır.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler