Gönderen Konu: Elektrik-Elektronik bölümleri neden birleşti ? neden ayrıldı ?  (Okunma sayısı 86015 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
bence yanılıyorsunuz hocam. Ben bir elektronikçi olarak bazı elektrik konuları bilmek zorunda değilim.Zatn yeteri kadarelektronık konusu var bilmem gereken kendımızı bir konuda yetiştirmemız hem kendımız hemde öğrencilerimiz açısından daha iyi olur diye düşünüyorum.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

egebey

• Ziyaretçi
 Benim branşım elektronik,tabiki  temel konularda birleşiriz ama dallanma başladığı anda biz elektronik öğretmenleri elektrik tede bilgisayarda da yetersiz kalırız eğri oturup doğru konuşmalı ...
Bizler zaten her konuda birbirimize bilmediğimiz konularda danışan,yardımcı olan insanlarız burada küçük görmek gibi bir şey düşünülemez herkes neyi iyi biliyorsa onu yapsın derim ben ..
Birbirimizi küçük görmekgibi bir düşünce çok  büyük yanlış,işte ozamanda birbirimize düşürüyorlar geçmişte ve hala süren kültürcü teknik öğretmen ayrımı gibi,ne oldu şimdi elimizdekilerdende olmadıkmı burada birlik olunması gerekir.
saygılar...

biznegemileryaktik

• Ziyaretçi
çok saçma bir uygulama.. derhal bölümler ayrılmalı..

Çevrimdışı bakgun66

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Birleştikte ne oldu sanki, sadece yüzük takıldı. Yakında da yüzükler atılır sanırım.

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: Elektrik-Elektronik bölümleri neden birleşti ? neden ayrıldı ?
« Yanıtla #10 : 03 Kasım 2007, 15:57:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Birleştikte ne oldu sanki, sadece yüzük takıldı. Yakında da yüzükler atılır sanırım.
insallah zaten yüzük elime hiç oturmamıstı hep sallanıyordu

bakinbingol

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2007, 21:04:46 »
ben elektronikciyim, aslında bu uygulama başatakiler tarafından hissi düşünülerek yapılmıştır. benim çalıştığım okulda elektronik öğretmenleri adata refüze edilmektedir. daha şeflikler bile belirlenemedi. kaş yapayım derken göz çıkarılmiştır.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #11 : 07 Kasım 2007, 21:04:46 »