Gönderen Konu: hazır sıra tablaları  (Okunma sayısı 32747 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı suat

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
hazır sıra tablaları
« : 02 Mart 2008, 17:20:21 »
sıra tablalarını atelye şartlarının yetersiz olduğundan hazır almak zorunda kalıyoruz. hazır sıra tablalarında kaliteli ve uygun fiyatlı satış yapan firma veya okul biliyormusunuz?

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

hazır sıra tablaları
« : 02 Mart 2008, 17:20:21 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı suat

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
Ynt: hazır sıra tablaları
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2008, 17:25:11 »
en son angun orman ürünlerinden 200 adet satın aldık. sıra tablalarını son kat vernikli olarak sipariş ettik ancak tablaların alt kısmı hiç verniksiz geldi. bu yüzdende bir süre sonra bir kısmında atıklık oluştu. kalite olarak bana göre çok düşük bir kalitede üretim yapıyorlar. 60 tanesi hiç kullanılacak veya tamir edilecek gibi değil. firma ile irtibat kurduk. kargo ile gönderirsek değiştirebileceklerini söylediler. geçen hafta gönderdik. şimdilik haber bekliyoruz.

NMALKOC

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 05 Mart 2008, 23:17:48 »
MRB hocam biz 1000 adet aldık yeniden dolgu macunla zor adam ettik.... en temizi fırınlanmış kereste alarak kendiniz yapın ama imkanlardan bahsediyorsunuz.  basit bir mekanik pres, yatay freze ve uygun top bıçaklar... yinede imkan yok derseniz.. düzce den alın biraz pahalı ama kaliteli

Çevrimdışı yavuzhasan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Mart 2008, 13:30:36 »
almaya uğraşma hocam.15 öğrencin varsa kendin yap.yoksa hazır aldığın sıralar başını ağrıtır.malzemeyi kesilmiş tahta olarak al gerisi kolay.

Çevrimdışı senmut

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Mart 2008, 22:57:39 »
merhaba arkadaşlar, bilindiği gibi sıra tablasında giresun angun ve giresun alsan firmaları lider. fakat bu firmaların fiyatları bir hayli yüksek. Pazarlık payının az olduğu, sıra gözünün verilmediğide düşünülürse pek uygun değil. bu tür ihtiyaçlarınız için küçük işletmlerle irtibat kurarsanız daha verimli olacaktır. Özellikle aynalık kısımları bile montaj edilmiş, dolgulu veya dolgusuz, parlak verniği atılmış veya ham, tüm ihtiyaçlarınıza göre uygun fiyatlarda malzeme bulabilirsiniz. 15 senedir bölüm şefi yapıyorum, bu konuda yardım isteyen arkadaşlara seve seve yardımcı olurum. senmut13@hotmail.com adresinden bana ulaşabilrsiniz.

Çevrimdışı muallimsamil

• Deneyimli Üye
  • Kişinin Edebi Aklının Tercümanıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2008, 13:38:09 »
biz de giresun alsan dan 300 takım tek kişilik sıra takımı aldık, fakat denildiği gibi eksik parça gelmedi...
Bir Sevdamız Var, Onun İçin Buradayız

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2008, 13:38:09 »