Gönderen Konu: Proje Yarışmasının aşamaları  (Okunma sayısı 9634 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

by_quadran

• Ziyaretçi
Proje Yarışmasının aşamaları
« : 24 Mart 2008, 10:09:03 »
Merhabalar ben stajer bilgisayar öğretmeniyim bizde bir proje yaptık. Bu sabah(24 MArt) itibariyle bitti proje bir Eğitim Cd'si şimdi bundan sonraki süreç nasıl olacak beni bilgilendirebilirmisiniiz.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Proje Yarışmasının aşamaları
« : 24 Mart 2008, 10:09:03 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı Kel_Bald

• Moderator
    • Profili Görüntüle
Ynt: Proje Tabanlı Beceri Yarışması
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2008, 11:42:10 »
Merhaba by_quadran. Öncelikle aramıza hoşgeldin.

Proje Yarışmasının aşamaları şöyle:

Kasım 2007   Mesleki ve Teknik Eğitim Okul/Kurumları Arası Proje Yarışması ile ilgili Genelgenin ve Uygulama Kılavuzunun Bakanlıkça valiliklere gönderilmesi, internetten duyurulması

25-29 Şubat 2008    Projelerin, Bakanlık Yarışma Koordinatör Birimi (Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü) internet sitesinde yer alacak Yarışma Başvuru Formuna elektronik ortamda işlenmesi

26-28 Mart 2008   Projelerin Okul/Kurum Mesleki ve Teknik Eğitim Okul/Kurumları Arası Proje Yarışması Yürütme ve Değerlendirme Komisyonlarınca Değerlendirme Ölçütlerine, Proje Sonuç Raporlarına ve öğrenci/kursiyer sunumlarına göre değerlendirilerek sonuçlarının ilân edilmesi

31 Mart-04 Nisan 2008   Projelerin, İl Mesleki ve Teknik Eğitim Okul/Kurumları Arası Proje Yarışması Yürütme ve Değerlendirme Komisyonlarınca Değerlendirme Ölçütlerine, Proje Sonuç Raporlarına ve öğrenci/kursiyer sunumlarına göre  değerlendirilmesi
Yarışma sonuçlarının ilân edilmesi, il millî eğitim müdürlüklerinin internet sitelerinden duyurulması
İl Yarışma Sonuç Bildirim Formlarının Bakanlık Yarışma Koordinatör Birimine (Erkek Teknik Öğretim Genel Müdürlüğü) ve bölge koordinatör il millî eğitim müdürlüklerine elektronik ortamda ve yazıyla gönderilmesi

14-18 Nisan 2008   İl birincisi olan projelerin Bölge Mesleki ve Teknik Eğitim Okul/Kurumları Arası Proje Yarışması Değerlendirme Kurulunca Değerlendirme Ölçütlerine, Proje Sonuç Raporlarına ve öğrenci/kursiyer sunumlarına göre incelenerek değerlendirilmesi
Yarışma sonuçlarının ilân edilmesi, il millî eğitim müdürlüklerinin internet sitelerinden duyurulması

18-22 Nisan 2008   Bölge birincisi projelerin dosyalarının koordinatör birime ulaştırılması

28 Nisan - 08 Mayıs 2008   Bölge birincisi olan projelerin proje dosyalarının Bakanlık Proje Değerlendirme Kurulunca incelenmesi

06-08 Mayıs 2008   Bölge birincisi projelerin Ankara’da sergilenmesi, öğrenci/kursiyerler tarafından Bakanlık Proje Değerlendirme Kuruluna sunulması ve Kurul tarafından değerlendirilmesi

08 Mayıs 2008 Ankara’da bölge birincileri ve Türkiye Yarışmasında dereceye girenler için Ödül Töreni düzenlenmesi

Şuan bulunduğunuz aşama
24 Mart yani bugün İlçe yada il müdürlüklerine evraklarınızı teslim etmeniz lazım.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Ynt: Proje Tabanlı Beceri Yarışması
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2008, 11:42:10 »