Gönderen Konu: Elektrik elektronik teknolojileri (yıl sonu)Sene sonu zümreleri 2007–2008  (Okunma sayısı 41956 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sene sonu zümresini yapan varmı ineternette bulamadım bulduğum gernede ilköğretimin onlar aşağıdaki konuları belirlemişler biz neler katabılırız daha ne dersınız?

GÜNDEM  MADDELERİ:

1)  Açılış   ve yoklama.

2)  I.  Ve II. Dönem  zümre  kararlarının  gözden  geçirilmesi, aksaklıklarının  tesbiti  ve  giderilmesi  için  alınacak  önlemlerin  belirlenmesi.

3)  Öğrencilerin  I.  Ve II.  Döneme  göre  başarı  durumlarının  mukayese  edilmesi, artış  ve  azalmalardaki  sebeplerin  araştırılması , bu  doğrultuda  değerlendirme  yapılması

4)  İl  başarı  değerlendirme  sınav  sonuçlarının  öğrenci  başarısı  üzerine  olan  etkilerinin  görüşülmesi

5)  Yeni  eğitim öğretim yılında  okutulacak  ders  kitabının  belirlenmesi

6)  Ders  kesim  raporlarının  yazılması,

7)  Dilek  ve  Temenniler

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı emredelen35

• Bölüm Sorumlusu
    • Profili Görüntüle
Arkadaşım merhaba benim hazırladığım zümreleri ekliyorum. umarım  işine yarar...

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
Teşekkürler hocam. biz ders zümresi yapmıyoruz genel bir zümre yapıyoruz herşeyi onun içine koyuyoruz dersleri tek tek oraya yazıyoruz her bir ders için ayrı bir zümre yapmak gerekiyormu acaba

Çevrimdışı emredelen35

• Bölüm Sorumlusu
    • Profili Görüntüle
Ynt: sene sonu zümresi
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2008, 22:15:48 »
bizim okulda her ders için ayrı zümre istiyorlar. öyle olmalıymış onlara göre. önceden bizde öyle yapıyoduk. bu sene bu şekilde hazırladık.

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
You are not allowed to view links. Register or Login
Teşekkürler hocam. biz ders zümresi yapmıyoruz genel bir zümre yapıyoruz herşeyi onun içine koyuyoruz dersleri tek tek oraya yazıyoruz her bir ders için ayrı bir zümre yapmak gerekiyormu acaba

Her iki uygulamayı da yapanlar var... Ben eski okulumda sizin bahsettiğiniz gibi tek zümre yapıyordum.. Şuanki okulumda her ders için ayrı ayrı istiyorlar..
Zümrede bütün dersleri ele aldıktan sonra bir sakıncası olmaz diye düşünüyorum.. Diğer türlü kağıt israfından başka bir şey değil..
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Çevrimdışı dundar_21

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler