Gönderen Konu: Herkeste Olması Gereken Kaynak: "NEUFERT"  (Okunma sayısı 65561 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mavirende

• Ziyaretçi
Ynt: Herkeste Olması Gereken Kaynak: "NEUFERT"
« Yanıtla #6 : 23 Aralık 2009, 21:15:59 »
Paylaşımiçin teşekkürler. Bir link indirdim.
neufert90-190.tif
tif uzantılı dosya bunu nasıl açacağız.
Bu partları nasıl birleştireceğiz. Bu konuda da bilgi verebilirseniz memnun oluruz.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #6 : 23 Aralık 2009, 21:15:59 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı muallimsamil

• Deneyimli Üye
  • Kişinin Edebi Aklının Tercümanıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Aralık 2009, 23:09:28 »
      Her bilgisayarda olan "Windows Resim ve Faks Görüntüleyici" diye bir resim görüntüleme programı olması lazım onunla açabilirsiniz. Yoksa da herhangi bir resim görüntüleme programı olabilir.
      Parçaları birleştirmegibi bir zorunluluğunuz yok. Herbirini tek tek inceleyebilir, geretiğinde çıktı alabilirsiniz. İllede birleştirecem derseniz onu ben bilmiyorum.
Bir Sevdamız Var, Onun İçin Buradayız

Çevrimdışı yanaro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2009, 00:59:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
türkçe olduğunu söyleyeyim. 2. sorunuz içinse birşey diyemeyeceğim. zira ben 2. kitabı görmedim. yanlız kapağın silüeti aklımda. kapağında ne var yazarsanız hangisi olduğunu söyleyebilirim. Ben yayınladığım neufertin kapağını da tam olarak hatırlayamıyorum. :)
10 sene oldu bu kaynak bende. ilk sayfaların taranmış hali kaybolmuş. O konuda da özür dilerim indirenlerden.

hocam neufert kitap kapakları aşağıdadır. benim bildiklerim 1. ve 2. resimler yapı tasarımı temel bilgileri ve sadece yapı tasarımı olanları biliyorum bana lazım olan 1. resimdeki yapı tasarımı temel bilgileri kitabı. inşallah budur.

mavirende

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2009, 23:41:31 »
      Her bilgisayarda olan "Windows Resim ve Faks Görüntüleyici" diye bir resim görüntüleme programı olması lazım onunla açabilirsiniz. Yoksa da herhangi bir resim görüntüleme programı olabilir.
      Parçaları birleştirmegibi bir zorunluluğunuz yok. Herbirini tek tek inceleyebilir, geretiğinde çıktı alabilirsiniz. İllede birleştirecem derseniz onu ben bilmiyorum.

neufert90-190.tif  indirdim Windows Resim ve Faks Görüntüleyici de açtım. Sadece bir sayfalık bir görüntü var. 90. sayfa "Çatı Yeşillendirme" konusu. 190 a kadar olan sayfaları nasıl göreceğim.

NEUFERT191-301.tif de ise sadece 191. sayfa çıkıyor. Merdivenler konusu.. 301 e kadar olanları nasıl göreceğim..

Çevrimdışı muallimsamil

• Deneyimli Üye
  • Kişinin Edebi Aklının Tercümanıdır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 25 Aralık 2009, 23:15:22 »
Hocam kapak konusunda istediğini gönderemediğim için üzgünüm. senin istediğin değil, 2. resimdeki benim gönderdiğim.
Sayfalar arası geçiş yapamıyorum demişsin. Aşağıdaki resme bir bakıver. yardımcı olmazsa bakarız.
Bir Sevdamız Var, Onun İçin Buradayız

mavirende

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2009, 12:54:54 »
Hocam kapak konusunda istediğini gönderemediğim için üzgünüm. senin istediğin değil, 2. resimdeki benim gönderdiğim.
Sayfalar arası geçiş yapamıyorum demişsin. Aşağıdaki resme bir bakıver. yardımcı olmazsa bakarız.

Tamam hocam.. Bunu ilk defa görüyorum. Dosyalarda sorun yok, ben açmasını bilmiyormuşum.
Teşekkür ederim..

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #11 : 26 Aralık 2009, 12:54:54 »