Gönderen Konu: Ahşap Teknolojisi Alanı yerine Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı  (Okunma sayısı 32135 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kahraman

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Meslekdaşlarımın dikkatine
   Talim ve terbiye kurulu başkanlığının duyuru kısmında Meslek liselerinin 10.sınıflarında uygulanacak yeni haftalık çizelgeler yayınlanmış,İlk göze çarpanlar ise alanın ve dalların isminin değişmiş olması ayrıca seçmeli ders saatinin 6 dan 3 indirilmiş olması.Benim anlamadığım nokta erkek teknik öğretim genel müdürlüğü sitesinde herhangi bir duyurunun ve düzeltmenin yapılmaması ve  bir çok meslekdaşımızın eski siteme göre ders seçimlerini,yıllık plan ve zümrelerini yapmış olması.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ahşap teknolojisi yerine Mobilya ve İç mekan tasarımı alanı
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2010, 10:46:48 »
Evet, ben de yeni öğrendim.. Arkadaşlarla paylaşacaktım siz önce açmışşınız konuyu.. Teşekkür ederiz..
Alan adımız bir türlü sabit kalamadı. Sürekli bir değişim içerisindeyiz..

Dallarda da diğişiklik olmuş.. dallar aşağıdaki gibi olmuş..
MOBİLYA VE İÇ MEKÂN RESSAMLIĞI, İÇ MEKÂN VE MOBİLYA TEKNOLOJİSİ, MOBİLYA SÜSLEME SANATLARI, MOBİLYA İSKELETİ VE DÖŞEMESİ, AHŞAP DOĞRAMA TEKNOLOJİSİ
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

f...z

• Ziyaretçi
ön lisanslar içinde geçerli mi bu isim?

Çevrimdışı seymenalp

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsn bu isim güzel...

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
You are not allowed to view links. Register or Login
hayırlı olsn bu isim güzel...
Daha kısa ve öz bir isim olsa daha iyi olacaktı..

"İç mekan tasarımı" kısmı da çok spesifik olmuş gibi
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Çevrimdışı seymenalp

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ilgi çekme açısından dikkat çekici bir isim...inşllah öğrenci tercihlerinde pozitif yönde etkisi olur...

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler