Gönderen Konu: Ücretli öğretmen koordinatorluk görevi (ücreti) alabilir mi?  (Okunma sayısı 37340 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xerato

• Ziyaretçi
Ynt: Ücretli öğretmen kordinatorluk görevi (ücreti) alabilir mi?
« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2010, 16:08:31 »
daha once bu öğrencıler hıç staj yapmamışlar ve 12 ıncı sınıf yanı lıse son sınıf oğrencılerı işletmelerde staj yapacaklar

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2010, 16:08:31 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2010, 17:51:20 »
idareniz nasıl yorumladı bilemem ama bu ders saatinde azaltma olmaz. Öğrenciler 24 saat giderler fakak görevlendirilen koordinatör öğretmene/lere 16-18 saate kadar ekders görevi verilir.

24 saatlik İBE dersini 8 saate indirmek olmaz eğitim öğretim yılı içerisinde ve hafta içi gidiyorlarsa...

Öğrencilerin mezun olabilmeleri için 300 saatlik stajlarını tamamlamaları gerekir. Yoksa diploma alamazlar...
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

xerato

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 29 Eylül 2010, 17:53:27 »
teşekkur ederım hocam

Teknikogret

• Ziyaretçi
Ynt: Ücretli öğretmen koordinatorluk görevi (ücreti) alabilir mi?
« Yanıtla #9 : 21 Eylül 2012, 00:13:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
teşekkur ederım hocam
Sevgili öğretmenim, ücretli öğretmen olarak uzman ve usta öğretici olarak nitelenirsiniz. (Bakanlık görüşü var bu konuda) yani haftada 40 saate kadar ders alabilirsiniz.

nur dağlı

• Ziyaretçi
merhaba ben meslek lisesinde ücretli öğretmenlik yyapıyorum cocukların koordinatör öğretmeni olabiliyormuyum acaba meslek baranşındanım  ve okulda koordinatörlük yapacak başka öğretmende bulunmuyor.koordinatörlüğü alsam  ders saatimi ordan tamamlayabilimiyim.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler