Gönderen Konu: Ahşap Yapım Teknikleri Dersi Temrinleri (Mobilya Yapım Teknikleri)Temrin dosyası  (Okunma sayısı 55891 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mavirende

• Ziyaretçi
You are not allowed to view links. Register or Login
Mobilya bölümü için AutoCAD 2008 de çizilmiş tam ondört çizim yanyana. Ayak-kayıt geçme, çerçeve köşe ve boy ekleme temrin çizimleri. İyi günlerde kullanın. Saygılarımla. :h

Daha incelemedim ama şimdiden teşekkürler..
Ellerinize sağlık..

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

mavirende

• Ziyaretçi
Temri isimlerini hangi komutla yazdınız acaba...
Örneğin;
TEKNE GEÇME TEMRİNİ. yazısının üzerine tıklayınca diğerlerindeki gibi yazı düzenleme penceresi (Text Formatting) çıkmıyor.. Yine de yazı düzenlenebiliyor..

Çevrimdışı onuluturk

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
You are not allowed to view links. Register or Login
Temri isimlerini hangi komutla yazdınız acaba...
Örneğin;
TEKNE GEÇME TEMRİNİ. yazısının üzerine tıklayınca diğerlerindeki gibi yazı düzenleme penceresi (Text Formatting) çıkmıyor.. Yine de yazı düzenlenebiliyor..
Sayın Hocam ben bu çizimleri ramazan gecelerinde sahuru beklerken ki zamanlarda çizmiştim. Tam da hatırlamıyorum ama temrin isimlerini yazarken ''single line text'' komutuyla yaptığımı  sanıyorum. Ancak ''Text editing'' komutuyla yazıları düzenleyebilme imkanınız var. Ben 30 yıllık öğretmenim ve AutoCAD'de o kadar uzman değilim. Daha bir yıllık AutoCAD ile bulaşıklığımız var. Sürç-i lisan olduysa affola. Saygılarımla. :h

Çevrimdışı barza

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam eline sağlık, teşekkürler

Çevrimdışı AHON

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam eline sağlik

Çevrimdışı mstfurl

• Yeni Üye