Gönderen Konu: İşletmelerde beceri eğitimi evraklarını otomatik hazırlayan program (İbeMatik)  (Okunma sayısı 95997 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
You are not allowed to view links. Register or Login

Bunu da kurarsanız sorunun çözülmesi lazım. Sonucu haber verirseniz sevinirim.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı muratakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam A5 kağıda çıktı almak program üzerinde baya bi değişiklik yapmayı gerektirir (Çıktıdaki her bir yazı, büyüklüğü .., çizgiler a5 için koordinatları belirlenip yazılmalı. 1 hafta uğraşmak lazım). Şu an için pek vaktim yok (Ders Dağıtım programı {Dağıtmatik} yazıyorum. sonra bu özellikleri ekleyebilirim belki). Ama siz a5 çıktısı almak için Bullzip pdf printer gibi sanal bir yazıcı kurup, pdf olarak belgeleri yazdırabilirsiniz. Sonra pdf leri acrobat ile istediğiniz gibi normal yazıcıdan bir sayfaya iki tane yanyana yazdırabilirsiniz (denedim oldu).
Devamsızlık çizelgesindeki koordinatör imzaları bizim belgelerde hep vardı. Ama isterseniz onu çıkarıp size özel bişey hazırlayabilirim. (Programdan bişeyleri çıkarması kolay :)  )

Çevrimdışı albi1

• Yeni Üye
  • *
  • Teknik öğretmenler sitesi
    • Profili Görüntüle
a5 olarak çıktı alınabilecek hale getirebilirseniz kurum olarak bu programı kullanmak istiyoruz. Umarım vakit ayırabilirsiniz.
Ayrıca yukardaki sorun çözüldü. Bilginize.

Çevrimdışı muratakar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Devamsizlik çizelgesinde koordinatör imzası olmadan.

Çevrimdışı sinan73

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
hocam elinize sağlık

Çevrimdışı bilgi0102

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çalışmanız çok güzel olmuş bende win 8.1 64 bit office 2013 kullanıyorum
You are not allowed to view links. Register or Login adresinden indirdiğim dosya işe yaradı.
Sizden ricam bu devamsızlık listesini a4 kağıdına yatay olarak yerleştirme şansınız varmı? iyi çalışmalar.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler