Gönderen Konu: Açık Kaynak İşletim Sistemi  (Okunma sayısı 80706 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mdeniz06

• Ziyaretçi
Açık Kaynak İşletim Sistemi
« : 23 Eylül 2007, 16:47:50 »
Merhaba arkadaşlar. Web Programcılığı dalına ait Açık Kaynak İşletim Sistemi dersinin modüllerini MEGEP'te bulamadım. Bu konuda bilgisi olan varmı acaba? Eğer bu haftada bulamazsam modül falan olmadan LINUX anlatmaya başlamayı düşünüyorum. bu konuda fikirlerinizi almak istemiştim...
Herkese iyi çalışmalar.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Açık Kaynak İşletim Sistemi
« : 23 Eylül 2007, 16:47:50 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

hakanbabac

• Ziyaretçi
Ynt: Açık Kaynak İşletim Sistemi
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2007, 17:10:27 »
Merhaba,

Açık Kaynak İşletim Sistemi dersine ait modüller, yazım ve inceleme aşamasında olduğundan ötürü yayınlanması -muhtemelen- gecikecektir.

Bu sebeple; ders anlatımında, kişisel sitemde bulunan Ders İçerikleri kısmından veya MEGEP sayfasındaki  ders bilgi formlarından faydalanarak kaynak temini öğretmenlere bırakılacaktır.

Açık Kaynak İşletim Sistemi dersi içeriğinde Pardus işletim sistemi öğretilecektir. Bu işletim sistemi ile ilgili ayrıntılı bilgiye You are not allowed to view links. Register or Login adresinden ulaşabilirsiniz.

Bu siteden, Pardus işletim sistemi de ücretsiz olarak temin edilebilir.

Yukarıda da belirttiğim gibi; modüller yayınlanana kadar, kendi kaynaklarımızı kullanmak zorunda kalacağız.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

(Bilişim Teknolojileri alanı ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi hakanbabac@gmail.com adresine iletebilirsiniz)

İyi çalışmalar...

Hakan BABAÇ

mdeniz06

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2007, 17:55:41 »
bilgi verdiğin için teşekkür ederim arkadaşım.

Çevrimdışı msimsek

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2007, 18:17:44 »
arkadaşlar megepte heniz yayınlamayan modüller var bunları kendimiz artık bildiğimiz kadar yada farklı kaynaklardan bulduğumuz kadarı ders bilgi tablolarına göre şekillendirip anlatacaz... milli eğitimin, öğretmenin ne yapacağı yada dersi nasıl anlatacağı,kaynağı nerden temin edeceği umrunda bile değil... kolay gelsin

pasa122

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 26 Eylül 2007, 10:17:27 »
ben de açık kaynak işletim sistemini bulamadım yardımcı olabilir misiniz

Çevrimdışı nethot28

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2007, 20:58:31 »
hakan kardeşimin sitesi çok ii teşekkür ederim You are not allowed to view links. Register or Login

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #5 : 26 Eylül 2007, 20:58:31 »