Gönderen Konu: İnternet Proğramcılığı Dersi  (Okunma sayısı 38076 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tasarımcı06

• Ziyaretçi
Ynt: İnternet Proğramcılığı Dersi
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2008, 18:50:23 »
merhaba ben ahşap öğrencisiyim ama bilişime çok merakım var kodlamaları öğrenmek istiyorum yardım edebilcek biri varmı ???

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2008, 18:50:23 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

maynyach

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2008, 18:39:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login adresinde internet programcılığı modülleri mevcut.
yine de bulamayana yardımcı olurum

sery23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 14 Ekim 2008, 18:59:47 »
Arkadaşlar internet programcılığı modüllerini incelediniz mi? 2. modül'e geçtim yani php kodlarının anlatıldığı kısma (değişkenler, sabitler), çok yüzeysel anlatılmış gibi geldi bana. Doğru düzgün örnek yok. Tamam kendimiz örnek üretiriz problem değil ama eksik verilen bilgiler de var. Modülü yazan arkadaşlar pek titizlik göstermemişler galiba. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

kaygisiz68

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 28 Ekim 2008, 20:32:27 »
modüllerin yazımı konusunda sanırım sıkıntı var . bende  php  kullanmayı bilmediğim halde   örnekler   bana göre de yetersiz geldi  bu konuda zaten eğitim  alamadık  döküman konusunda   forumlardaki arkadaşlardan yardımalarak devam ediyorum   .mesela birinci modüle  apache+php+mysql+phpmyadmin kurulumu ayrı ayrı anlatılana kadar  bence  appserv,easyphp  gibi paket halinde sunulan   yüklemeler yapılsa daha iyi   olurdu zaten beş modül birinci modül sadece kurulumu anlatıyor zaman kazandırıp  diğer modüllere ağırlık fazla verilebilirdi
birde açık kaynak işletim sistemini anlattık 11 . sınıfta   o zman php de pardus ta anlatılmalıydı .ama biz windowsa devam ediyoruz hala

sery23

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 07 Kasım 2008, 21:39:38 »
Ben Apache yerine IIS'yi kullanıyorum,çünkü etkileşimli web tasarımı modüllerinde asp anlatılacak ve IIS kullanılacak o derste de.

ozen64

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 19 Ekim 2010, 21:08:53 »
ya bn  neden  ındiremıomm..

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #11 : 19 Ekim 2010, 21:08:53 »