Gönderen Konu: solidworks ile mobilya çizimi  (Okunma sayısı 79935 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simode

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: solidworks ile mobilya çizimi
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2008, 00:58:47 »
arkadaşlar solidworks biz mobilyacılar için uygun bir proğram değil.Makinacılar için hazırlanmış bir proğram.bizim için en uygun olanı  autocad

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2008, 00:58:47 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı bayburt69

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2008, 14:35:29 »
3dmax deneyin katı modelleme harika renk ışık hepsini yaparsınız cad i sadece üç görünüş için kullanıyorum max in üzerine çizim programı tanımam

feirford

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 05 Nisan 2008, 03:22:45 »
2d çizimler için tabikide Autocad ama iş 3d ye gelince solid i tercih ederim

zeyir

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 06 Mayıs 2008, 00:28:15 »
Naçizane benim fikrim...
Öncelikle 2d autocad derim çünkü çizim programlarının babası autocaddir. Solidworks katı modellemede autocad'ten çok daha üstün buda bir gerçek. En kısa sürede burdan solidle çizilmiş proje resimlerini sizlerle paylaşmak isterim.

zeyir

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2008, 21:47:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Naçizane benim fikrim...
Öncelikle 2d autocad derim çünkü çizim programlarının babası autocaddir. Solidworks katı modellemede autocad'ten çok daha üstün buda bir gerçek. En kısa sürede burdan solidle çizilmiş proje resimlerini sizlerle paylaşmak isterim.

Bir kaç Projeye ait kapak sayfaları...
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

sezer_61

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2008, 16:40:44 »
ARKADASA HAK VERIYORUM AUTOCAT KATI MODELLEME VE GEREK RENDER LEME ISLEMLERI ICIN  MOBILYA SEKTÖRUNDE KULLANILMASI YEGANE SISTEMLERDEN BIRISIDIR AMA SUNU SÖYLUYEMEM TABIKIDE  ARKADASLAR AUTOCATLE SINIRLI KALMAYIN SOILID DE CIZIM DE MUMKUN AMA ARKADASIN DEDIGI GIBI RENDER LEMEDE KASA BILIR BEN SOLIDI AZ DENECEK KADAR  BILIYORUM AMA  autocatle sınırlı kalmayınız  da derım   :h

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2008, 16:40:44 »