Gönderen Konu: Hırsız İhbarlı Şifreli Kapı  (Okunma sayısı 18203 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nethot28

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hırsız İhbarlı Şifreli Kapı
« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2010, 18:10:54 »
güzel bi proje.. şunu sölemek istiyorum ankara yolunu geçen sene gördüm. redlat isminde bi proje ile finale katıldık. microsoft un çıkardığı çoklu dokunmatik masasının (surface)aynısını yaptık kendi yazılımlarımızla süsledik.. tabi ki türkiye şartlarında imkanlarıyla.. ama verilen değeri orada gördük.. bizim insanlarımız gerçekten teknoloji namına bir şeyler yapıyor ama ankaradaki haksızlık bizi yıldırdı ve bu sene hiç bir şekilde bu yarışmaya katılmadık. projeleri hakedilen gibi değerlendirmiyorlar

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #6 : 20 Şubat 2010, 18:10:54 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı mesutkorkmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Şubat 2010, 20:11:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
güzel bi proje.. şunu sölemek istiyorum ankara yolunu geçen sene gördüm. redlat isminde bi proje ile finale katıldık. microsoft un çıkardığı çoklu dokunmatik masasının (surface)aynısını yaptık kendi yazılımlarımızla süsledik.. tabi ki türkiye şartlarında imkanlarıyla.. ama verilen değeri orada gördük.. bizim insanlarımız gerçekten teknoloji namına bir şeyler yapıyor ama ankaradaki haksızlık bizi yıldırdı ve bu sene hiç bir şekilde bu yarışmaya katılmadık. projeleri hakedilen gibi değerlendirmiyorlar

Aynen katılıyorum. Çok ciddi projeler olmasına rağmen hangi kıstaslara göre birinci seçtikleri belli olmayan projeleri görüyoruz. Böyle olunca da insan proje üretmek istemiyor bile. Zaten bir şeyler üretilmesini istemeyen bir sürü yöneticimiz var. Hiç bir şeye bulaşmadan dersine girip çıkan öğretmen onlar için daha makbul herhalde

Çevrimdışı suat

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Mart 2010, 22:50:13 »
projenin resimlerini ekleyebilirmisiniz?

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #8 : 09 Mart 2010, 22:50:13 »