Gönderen Konu: Koordinatör öğretmen sayısı kaç olmalı  (Okunma sayısı 31841 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
Ynt: Koordinatör öğretmen sayısı kaç olmalı
« Yanıtla #6 : 14 Eylül 2008, 11:28:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
25+25 50öğrencinin gittiği işletmelere kaç öğretmen kaç saat ekders alır sizce?
Elimde herhangi bir yönetmelik yok ama bu tamamen okul müdürlerinin insiyatifine bırakıldığı kanaatindeyim. Çünkü
12 civarında öğrencisi olan bir bölümde okul müdürü bölümün 3 öğretmenine de 13 er saatlik koordinatörlük verdi.
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #6 : 14 Eylül 2008, 11:28:38 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı umutcan0652

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Eylül 2008, 21:49:44 »
her türlü şartlarda koordinatör öğretmen gönderilmesi gerekiyor ama bazan bu öğretmenlere verilmiyor eğer böyle bi durum varsa bilin ki  müdür yrd.cıları alıyordur  koordinatörlük ücretini...

balcan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 21 Eylül 2008, 00:48:20 »
Slm arkadaşlar.Ben 12.sınıfların,okulda kalan öğrenci grubuna 24 saatlik atelye dersine giriyorum.Aynı günlerde de alanın diğer öğrencileri(16 öğrenci) işletmeye gidiyorlar.Koordinatörlük için  2 öğretmen görevlendirildi.Okul idaresi tarafından bana işletme günlerinde atelye dersim olduğu için koordinatörlük verilemeyeceği söylendi.Benim dersim okulda 8.saat sonunda bitiyor ve okulda ders saati 10 saat.Sektörün talebine ve bazı işletmelerin çalışma sistemine göre bazı öğrencilerin stajları öğlende başlıyor.Sizlere sorum şu.
      Bana yeterli işletmemiz ve öğrencimiz olduğuna göre 8.ders sonunda koordinatörlük görevi verilebilir mi?.EĞER EVET VERİLİR DERSENİZ.Bunu benim okul idaresine resmi anlamda  kabul ettirebilmem için emsal gösterebileceğim ya da sunabileceğim resmi bir kaynak  konusunda lütfen yardımcı olur musunuz.
    Tüm arkadaşlara iyi bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.

balcan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 21 Eylül 2008, 01:24:41 »
Slm arkadaşlar.Ben 12.sınıfların,okulda kalan öğrenci grubuna 24 saatlik atelye dersine giriyorum.Aynı günlerde de alanın diğer öğrencileri(16 öğrenci) işletmeye gidiyorlar.Koordinatörlük için  2 öğretmen görevlendirildi.Okul idaresi tarafından bana işletme günlerinde atelye dersim olduğu için koordinatörlük verilemeyeceği söylendi.Benim dersim okulda 8.saat sonunda bitiyor ve okulda ders saati 10 saat.Sektörün talebine ve bazı işletmelerin çalışma sistemine göre bazı öğrencilerin stajları öğlende başlıyor.Sizlere sorum şu.
      Bana yeterli işletmemiz ve öğrencimiz olduğuna göre 8.ders sonunda koordinatörlük görevi verilebilir mi?.EĞER EVET VERİLİR DERSENİZ.Bunu benim okul idaresine resmi anlamda  kabul ettirebilmem için emsal gösterebileceğim ya da sunabileceğim resmi bir kaynak  konusunda lütfen yardımcı olur musunuz.
    Tüm arkadaşlara iyi bir eğitim-öğretim yılı diliyorum.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #9 : 21 Eylül 2008, 01:24:41 »