Gönderen Konu: işletmeye gidemeyen okulda kalan 12 sınıf öğrencileri  (Okunma sayısı 43178 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hasansavas19

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: işletmeye gidemeyen okulda kalan 12 sınıf öğrencileri
« Yanıtla #12 : 22 Eylül 2008, 18:15:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
peki arkadaşlar açıklamalarınızı okudum. şimdi bu okulda yapılacak işletmede beceri eğitimi dersi 20 saat mi 24 saat mi? çünkü diğer okulda yapılacak olan ders 9 saat olması lazım diyenler var.  bi de okulda sadece 12. sınıf (9 öğrenci) ve 2 öğretmen var. bu ders okulda iki öğretmene nasıl paylaştırılabilir. bilgisi olan varsa açılayabilir mi. tşk...

merhaba arkadaşım okuldaki işletmede beceri eğitimi  24 saattir. +5 ders  29 tamamlayacaksın sınıfta ders yapacaklar. +2 seçmeli dersin olacak.24 saatlik  dersi  uygun bir şekilde 12-8 . 12-12 gibi bölebilirsiniz.okulda girdiğiniz 24 saatin hepsi ekders ücretinden sayılır.
Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur...

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #12 : 22 Eylül 2008, 18:15:54 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

gupilya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 22 Eylül 2008, 20:11:44 »
Nasıl yani her öğrenci başına 4 saat mi variyor. Bunu belirlerken dayanağı ne?
Çocukların 24 saat dersleri var bunu kaç öğretmene dağıttı.
Her okul idarecisi bildiği gibi uygulama yapıyor ama çoğu yanlış ve bizlerin aleyhine uygulama bunlar.
benim okulda 12. sınıf 11 öğrenci var. Sanayiden aldığımız toplam ücret 50 saat.

nafituba

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 25 Eylül 2008, 22:12:17 »
arkadaşlar bende aynı dertten muzdaribim. benim 9 öğrencim var 4 ü işletmeye gidiyor 5 i okulda kaldı ne yapacağımı bilemiyorum. üstelik kadrom da yok tüm derslere ücret karşılığı giriyorum bi çözüm bulan olursa bana da haber versin şimdiden herkese teşekürler.

Çevrimdışı Teknik Ögretmen

• AML
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 26 Eylül 2008, 14:16:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
arkadaşlar bende aynı dertten muzdaribim. benim 9 öğrencim var 4 ü işletmeye gidiyor 5 i okulda kaldı ne yapacağımı bilemiyorum. üstelik kadrom da yok tüm derslere ücret karşılığı giriyorum bi çözüm bulan olursa bana da haber versin şimdiden herkese teşekürler.

Okulda kalanlara bir plan hazırlayıp okulda 24  saat derse girersin, işletmeye gidenlere de  koordinatörlük yaparsın (Okul kaç saat verirse) ,
Konu başlıklarında ve mesajlarda TAMAMEN BÜYÜK harf kullanmamaya özen gösterelim.

Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz / sorunuz varsa bize ulaşınız.

Çevrimdışı suat

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 26 Ekim 2008, 15:34:57 »
okulda bırakabileceğimiz öğrenci sayısı ile ilgili bir alt sınır varmı?
örneğin bizim bölümde 12. sınıf öğrencisi 14 tane hepsini işletmeye gönderdim. ancak işyerleri ile ilgili problem oluyor. 2 işletmedeki öğrencim devamsızlık yapınca ustaları gelmesini istemiyor. okul idaresi ancak öğrenci grup sayısı kadarını okula çekersem olabileceğini söylüyor.

baghiya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 27 Ekim 2008, 20:46:01 »
  okulda kalan ya da grup oluşması için öğrenci sayısının en az 8 olması gerekiyor. iki öğrenci için teknik müdür yardımcısı ile görüşüp ,tutanak tutarak  işletme değişikliği yapabilirsiniz.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #17 : 27 Ekim 2008, 20:46:01 »