Gönderen Konu: İşletmelerde Beceri Eğitimi için görev yapan koordinatör öğretmenin ders ücreti?  (Okunma sayısı 73378 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sery23

• Ziyaretçi
Peki sizin okulunuzda, günde en fazla 7 saat ders kuralı uygulanıyor mu? Mesela bizim okulda bütün öğrenciler en geç 15:20'de çıkıyor. 22 tane öğrencim var, 17 tane işletme var gitmem gereken ve koordinatörlük saatim 6 saat olarak verildi.  15:20'den sonra ders konulursa, staj günlerinde bazı saatlerim boşalacak ve ozaman 10 saat koordinatörlük yapabilicem. Bir de bu en fazla 7 saat ders uygulaması, meslek öğretmenlerine haksızlık aslında. Maaş karşılığımız 20 saat zaten. Acaba meslek liselerinde 7 saatten fazla ders okutulabiliyor mu?

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

Çevrimdışı onrbyrm

• Katılımcı Üye
    • Profili Görüntüle
You are not allowed to view links. Register or Login
Peki sizin okulunuzda, günde en fazla 7 saat ders kuralı uygulanıyor mu? Mesela bizim okulda bütün öğrenciler en geç 15:20'de çıkıyor. 22 tane öğrencim var, 17 tane işletme var gitmem gereken ve koordinatörlük saatim 6 saat olarak verildi.  15:20'den sonra ders konulursa, staj günlerinde bazı saatlerim boşalacak ve ozaman 10 saat koordinatörlük yapabilicem. Bir de bu en fazla 7 saat ders uygulaması, meslek öğretmenlerine haksızlık aslında. Maaş karşılığımız 20 saat zaten. Acaba meslek liselerinde 7 saatten fazla ders okutulabiliyor mu?
evet hocam biz 10 saat giriyoruz 7 saat diye bir sey yok bizde

Çevrimdışı esahin21

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bizim de 10 saat dersimiz var günlük. diğer türlü teknik öğretmen 47 yi nasıl tamamlayacak. günde 7 saat ise haftada 35 saat yapar. hocam siz o 7 saat uygulamasını iyice bir araştırın bence

sery23

• Ziyaretçi
Valla araştırıyoruz hocam ama idarede tık yok. Ekders vermek istemiyorlar açıkçası. 4 yıldır aynı okuldayım, hala bölüm şefi yapmadılar beni. Hem de benden başka aday da yok. Yani öğretmen yok. Dilekçemi verdim bir sonuç çıkmadı hala. Diğer bölümlerde de bölüm şefi yada atölye şefi yok......

Çevrimdışı muallimsamil

• Deneyimli Üye
  • Kişinin Edebi Aklının Tercümanıdır
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende bu konuda bir meseleyi sizinle konuşmak istiyorum. Biz 2 arkadaş 12. sınıf, 7 bölüm öğrencimizi ilk defa işletmelere gönderdik (daha önce yapılmamış). İşletme sayısı 4. Burası küçük bir ilçe. işletmeleri dolaşmamız en fazla 30 dk. bize 12 şer saat koordinatörlük yazılıyor.
Sizce biz şanslı mıyız, yoksa sorumlu mu? teşekkürler
Bir Sevdamız Var, Onun İçin Buradayız

baghiya

• Ziyaretçi
  şiiii.aman deyin.hemde ne şans...benim 5 işletmem var 8 saat koordinatörlük, bir uçtan bir uca uzantılı.gerisine siz karar  verin.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler