Gönderen Konu: YENİ SİSTEM (Modüller)(Artılar ve eksiler)  (Okunma sayısı 82327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akademik

• Ziyaretçi
Ynt: YENİ SİSTEM (Modüller)(Artılar ve eksiler)
« Yanıtla #30 : 01 Mart 2009, 14:36:17 »

Malesef izlediğim kadarıyla henüz böyle bir çalışma yok.Ama bunlar sadece benim duyum ve gözlemlerim olabilir. Ben özellikle öğrencilerin desteklenmesi gereken içerik ya da materyal yönünden zayıf modülleri öğrenmek istiyorum.Katkınız olursa sevinirim.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #30 : 01 Mart 2009, 14:36:17 »
Google Reklamları

Paylaşmak güzeldir

ETÖGM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : 15 Mayıs 2009, 01:44:41 »
 :alArkadaşlar erkek teknik öğretim gen. müdrlüğü okullarda bir anket çalışması yaptı ve geri dönütler ışığında sizlerin, sektörün ve üniversitelerin görüşleri doğrultusunda  çerçeve öğretim programında revizyon çalışmaları yapılıyor. Alan adı değişecek. Şu an mobilya ve iç mekan tasarımı olacak gibi. Mobilya ve iç mekan ressamlığı dalı açılacak. üst yüzey işlemleri dalı alan ortak havuzuna ders olarak atılacak. İskelet ve doğrama dalları tek çatı altında toplanıyor. Modüllerdede birçok değişiklik olacak. Eleştirilen kısımlar çıkarılacak ve gerekli eklemeler yapılacak. Tabi bu işler uzun bir süreç alacak. Önümüzdeki eğitim yılına yetişmeyebilir.Tanıtım ve yönlendirme dersi ile mesleki gelişim dersleri alan dersi değil. Onlara müdahale edemiyoruz. Bu konuyu bakanlığa iletin.  :mk

ETÖGM

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : 15 Mayıs 2009, 01:53:07 »
Arkadaşlar alanımıza ait yazılmayan modül kalmamıştır. Megep işi biraz ağırdan alıyor. İncelemesini tamamlayamadı sanırım.

Meslek Lisesi Bölümleri, Meslek Öğretmeni, Teknik Öğretmenler

« Yanıtla #32 : 15 Mayıs 2009, 01:53:07 »